Firmast

Meie ettevõte.

Firma KARNO on asutatud 1989.a. Algusest peale oleme töötanud Eesti, Läti ja Venemaa klientidega ning omame suurt töökogemust tööstusliku-, kaubandusliku- ning laeva külmutuse ja üldehituse vallas.

Meie töö.

Meie töö põhineb spetsialistide kompetentsusel ja kogemusel, vastastikusel usalduses tellijaga koostöös töö kõikidel etappidel.

Karno Tulundusühistu poliitika seisneb pidevas püüdlemises oma tegevuse täiustamise ning kvaliteetse, ohutu ja efektiivse töökogemuste rakendamise poole, selle juures riiklike ja rahvusvaheliste seaduste eeskirjade täitmisel.

Tööde täitmine.

Me teostame ettevõtete uurimistööd, nende ülesehitamise või renoveerimise metoodika väljatöötamist, seadmete valimist, projekteerimistööd, seadmete ja materjalide tarnimist, ning samuti ehitus-, paigaldus-, käivitamis-seadistustööd ja hooldust. 

Me teeme koostööd otse välismaa peamiste lao-, tehnoloogia-, külmutus-, kliima-, soojusvahetusseadmete ja teiste seotud seadmete tootjatega.

Selle juures meil on garantiid tõsisele kompetentsele tehnilisele toetusele otse nende seadmete ja komponentide tootjate poolt.

Meie esindused.

SIA «KARNO EXSPERTS», Läti Vabariik

ООО « MONATECHNO», Valgevene Vabariik

Alates 2005.a. oleme rajanud firma ООО «STROYDEKOR» Venemaal. Ettevõttel «STROYDEKOR» on olemas kõik vajalikud litsentsid ja load (SRO) tööde teostamiseks Vene Föderatsiooni territooriumil.